ЦНАП на карантині: як у Бершаді отримати адмінпослуги без ризику зустріти вірусну інфекцію

 

Центр надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації в умовах жорстких карантинних заходів протидії загрози поширенню коронавірусної інфекції змінює свій режим роботи.

В умовах карантину суттєво зростає частка надання консультативних послуг громадянам телефоном, запроваджується попередній запис на прийом з отримання адмінпослуг без контакту з адміністраторами та державними реєстраторами.

Від дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг, визначених законом, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20 , а від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення. Це означає, що на громадян в період карантину не будуть накладатися штрафи.

Загальну інформацію про режим роботи ЦНАПу, а також інші довідки можна  отримати за телефоном: 2-50-48.

         Низка послуг може бути надана виключно особисто громадянам.

У такій ситуації важливо не допустити скупчення людей у коридорах приміщення центру надання адміністративних послуг. Тому, для реєстрації речових прав на нерухоме майно та рестрації бізнесу, необхідно попередньо зареєструватися на прийом за телефоном 2-50-48. Спеціаліст вкаже заявнику  час, коли необхідно прибути для отримання послуги, перелік необхідних документів та вимоги до їх оформлення

Юридичні та фізичні особи можуть отримати інформацію за об’єктом нерухомого  майна та суб’єктом речового права через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України https://online.minjust.gov.ua, за умови ідентифікації такої особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи. Це може суттєво спростити процедуру.

Юридичні та фізичні особи мають можливість отримувати інформацію про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, та подати документи в електронній формі для реєстрації бізнесу безпосередньо через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України https://online.minjust.gov.ua ,  за умови ідентифікації фізичної або юридичної особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації .

Нагадуємо, що юридичні та фізичні особи можуть користуватися он-лайн послугами  ЦНАП за посиланням: http://www.rdabershad.gov.ua/ua/administratyvni-posluhy/on-lain-posluhy/10247-onlain-posluhy-2

Звертаємося до усіх мешканців Бершадського району, у зв’язку із запровадженням загального карантину в країні без виключної потреби чи без попереднього запису не звертатися в ЦНАП, а при візиті обов’язково користуватися засобами індивідуального захисту.

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31