В Україні презентували онлайн-платформу «Дія.Бізнес»

Міністерство цифрової трансформації України у п'ятницю, 28 лютого, презентувало платформу для підприємців "Дія.Бізнес".

     Розповідаючи про платформу, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан заявила, що розвиток малого та середнього бізнесу - один із напрямів роботи Міністерства цифрової трансформації, над яким працюють майже щодня.

       Платформу розділили на онлайн-портал та мережу офлайн-хабів для підприємців, у яких можна буде отримати консультації. Сайт вже працює в тестовому режимі. Портал надаватиме послуги у двох напрямках: онлайн-консультації та інформування підприємців.

      Поки що на сайті можна знайти: каталог бізнес-ідей зі зручними шаблонами; перелік усіх необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу; онлайн-сервіси та програми підтримки для підприємців на одній сторінці; довідник підприємця - на основі матеріалів профільних державних органів та провідних компаній України; кейси конкретних проблем, питань та запитів.

     Поки платформа працює у тестовому режимі. Вже навесні запрацює новий блок — консалтинг-зона для підприємців. Кожен підприємець зможе отримати онлайн-консультацію із фахівцями за допомогою відеозв'язку. Консультуватися можна на теми систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, HR, маркетингу та продажів.

     Іонан уточнила, що частина консультацій буде безкоштовною, а за деякі доведеться заплатити. Запуск цієї функції планується на кінець травня.

      Заступник міністра також повідомила, що зареєструвати ФОП поки що не можна: наразі цю функцію тестують, але у відомстві обіцяють, що додадуть її пізніше.

       Крім онлайн-складової, планується відкрити центри підтримки та хаби для підприємців у різних містах України — консалтингові зони для малого та середнього бізнесу (МСБ). У консалтингових зонах підприємцям нададуть консультації, вони зможуть представити свій продукт іншим підприємцям, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги. Відкриття першої консалтинг-зони для підприємців заплановано на квітень-травень 2020 року в Харкові.

      Іонан додала, що портал буде постійно оновлюватися та покращуватися.

Як повідомлялося, раніше Міністерство цифрової трансформації запустило закрите бета-тестування порталу "Дія", е-кабінету та ФОП.

     

       21 лютого анонсували запуск платформи для бізнесменів "Дія.Бізнес".

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2