Літо на березі Бугу

Усі ми родом із дитинства. З яким трепетом чекали закінчення навчального року, коли для школярів розпочинається весела і довгоочікувана пора − канікули. Літні канікули складають значну частину вільного часу дітей. Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття накопиченої за рік напруги, поповнення витрачених сил, відновлення здоров'я. Це період вільного спілкування дітей, сповненого казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг.

3 червня для маньківських школярів відкрив свої двері пришкільний табір «Первоцвіт», в якому перебувало 30 вихованців. Тут діти цікаво та з користю провели свій час − відпочинок став для них цікавим, пізнавальним і… шаленим. Але всі емоції, отримані у таборі, – це результат чітко злагодженої роботи вчителів і вихователів.

В таборі працювали два загони – «Бджілки» і «Капітошки». Загін народжується тоді, коли у нього з'являється «обличчя»: коли з'являються органи самоврядування, назва, девіз, речівка, пісня, емблема.

Вихованці табору побували на святкуванні Міжнародного дня захисту дітей у місті Бершадь, де брали участь у цікавих іграх, конкурсах, переглянули концертну програму. Неймовірною була поїздка до знаменитого палацу Потоцьких  у Тульчині, де проходили дитячі дні KIDS OPERAFEST . Любителі творчості Марка Твена мали змогу поринути у сповнений надзвичайних пригод, дотепних жартів і чудових джазових мелодій, яскравий мюзикл «Пригоди Гекльберрі Фінна», що поставлений за мотивами одного з найвідоміших його творів.

Вихованці мали змогу помірятись силою та інтелектом, дізнатись про традиції рідного краю, історію та сьогодення. Особливо запам´ятаються «Вечорниці у світлиці», конкурс «Дивоцвіти із Поділля», «Похід на квіткову галявину»,  «Козацький герць», «Веселі старти». Провели загальнотабірні малі олімпійські ігри «Ми – майбутні олімпійці». У таборі працювали гуртки: «Майстер і Майстринка», хореографічний «Перлина», екологічний «Джерело», технічний «Чарівний світ дерева».

З цікавістю діти збирали, вивчали лікарські рослини, розчищали джерела та береги річки Південний Буг під час акцій  «Ми збираємось в похід», «Ми – туристи», «Чисте джерело», «Чисті береги Південного Бугу», «Фітоаптека».

З дітьми працювала психолог, проводила тренінги «Твоє життя – твій вибір», «Давай дружити», «Розвиток навичок взаємодії». В кінці табірної зміни здійснили омріяну мандрівку до дендропарку «Софіївка» у місті Умань, за яку щиро вдячні директору СТОВ «Лан» Савченку Сергію Павловичу.

Відшуміла табірна зміна, залишивши згадку про час, проведений з друзями у таборі. Нових вам яскравих  вражень, безпечного відпочинку  та зустрічей з цікавими людьми!

Світлана Лазарєва, директор пришкільного табору «Первоцвіт»

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2