Угодою про позику № 8404-UA від 9 липня 2014 року Міжнародний банк реконструкції та розвитку (далі – МБРР, Світовий банк) надав урядові України позику на впровадження проекту ,,Модернізація системи соціальної підтримки населення України” (далі – Проект). Відповідно до Угоди про позику відповідальним за впровадження Проекту є Міністерство соціальної політики України.

Оздоровлення та відпочинок дітей  пільгових категорій району є пріоритетним завданням місцевої влади. Основна увага акцентується на наданні якісних послуг та забезпеченні безпеки під час оздоровлення та відпочинку дітей.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що   відповідно до п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1998  №1156 «Про новий розмір витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії»

На виконання Закону України „Про звернення громадян” управлінням соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо розгляду звернень громадян та вирішення порушених у них питань.

Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що працівниками відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення здійснюється нарахування грошової компенсації для придбання твердого палива та скрапленого балонного газу особам, яким таке право визначено чинним законодавством.

Районною робочою групою з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності в січні-травні 2019 року проведено вивчення стану справ у 126 фізичних осіб – підприємців.

 

У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Відділом державних соціальних інспекторів 12 червня 2019 року було проведено аналіз 105 призначених субсидій (січень - квітень 2019 року) в Флоринській сільській раді. В ході аналізу проводилась звірка складу сім’ї отримувачів житлових субсидій з погосподарськими книгами. За результатами проведеної роботи було підтверджено правильність заповнення ста п’яти декларацій.

18 червня 2019 року відбулася зустріч колективу управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації з народним депутатом України Миколою Кучером. Обговорювалися питання щодо змін в виборчому законодавстві, надання соціальних послуг населенню, децентралізації, розбудови інфраструктури, розвитку своїх територій та ін.

З  12  по 14 червня 2019 року вже третій рік поспіль в оздоровчому таборі «Казкова долина» с.Городище  Літинського  району  проходив Обласний фестиваль «Будь молодим-живи активно!», метою якого є  покращення рівня здоров'я молоді, популяризації і утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді. Учасників привітала директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА  Наталія Заболотна.

13 червня 2019 року Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА  спільно з громадською організацією «Інформаційно – просвітницький центр «ВІСЬ» для посадових осіб

13 червня 2019 року управлінням соціальної та молодіжної політики  спільно з Бершадською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості організовано  семінар – тренінг «Школа відповідального батьківства». Захід відбувся в рамках реалізації соціального проекту «Молодь на шляху до подружнього життя» Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  спільно з громадською організацією « Філософія Серця».

            Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що   відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 №250 «Про затвердження Порядку призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям»

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації повідомляє, що статтею 21 Закону України «Про охорону праці» передбачено продовження строку дії дозволу на виконання робіт або на експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки.

        Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації доводить до відома, що відкрилась та функціонує комунальна установа «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень»

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. №1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі» з 1 травня

Вагітність  і народження дитини – це завжди радісна подія  для кожної сім’ї. З перших хвилин  перебування у пологовому будинку, перш за все, майбутні мами мають право на високу культуру медичного обслуговування.

З нагоди Дня захисту дітей у Подільському зоопарку  м. Вінниці 31 травня - 1 червня 2019 року відбулося обласне свято  «Дитинство – країна мрій» для дітей пільгових категорій.

Відділ державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що громадяни, які подають заяву для отримання житлової субсидії іноді в декларації надають неповну або невірну інформацію, а саме

Категорії

Сторінка 1 із 10

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4