У місті Бершадь продовжуються роботи з облаштування  доріг та пішохідних доріжок відповідно до Розпорядження КМУ від 10.07.2019 р. № 500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»

    Відповідно до розпорядження КМУ від 10.07.2019 р. № 500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» в м. Бершадь проведено ремонт об'єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. 1 Травня (буд.№6 по вул. 1 Травня  до перехрестя з вул. Юрія Коваленка) в м.Бершадь, Вінницької області»

– ці питання були детально розглянуті  під час   наради з керівниками  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський за участі голови районної ради Михайла Бурлаки.

     Сільгоспідприємствами району у нинішньому році зібрано врожай зернових і зернобобових культур більше 97 тис. тонн, при середній врожайності 50,6 ц/га. Урожайність озимої пшениці склала 58 ц/га, ячменю 51, озимого ріпаку 28,0 ц/га.

       Традиційно восени люди згрібають опале листя та спалюють його, не задумуючись над тим, якої шкоди це завдає здоров'ю та довкіллю. Управління агропромислового та економічного розвитку  закликає громадян не палити листя, адже це призводить до забруднення повітря, води та ґрунту.

«Ми проводимо децентралізацію за європейськими зразками, але при цьому спираємося на історичні традиції місцевого самоврядування в Україні».

Розвиток малого і середнього підприємництва є складовою соціально- економічного розвитку району. Малий та середній бізнес робить вагомий внесок у збільшення обсягів виробництва, роздрібного товарообороту та послуг населенню.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації  № 91 від27 лютого 2017 року  «Про ефективне використання бюджетних коштівпри здійсненні публічних закупівель»структурні підрозділи райдержадміністрації та підвідомчі заклади впроваджують процедури електронних закупівель товарів, робіт з будівництва,

     У Бершаді активно проводиться ремонт доріг, тротуарів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету відповідно до Розпорядження КМУ від 10.07.2019 р. № 500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих

«Рух – це життя» - звучить популярне ствердження, котре прикрашає банери та рекламну продукцію різноманітних спортивних центрів та секцій. Цей девіз взяли за основу органи місцевої влади Бершадщини, впроваджуючи в реалізацію проект «Хто спортом займається, той сили набирається м. Бершадь.»

Основними інфраструктурними проєктами, реалізація яких має найсуттєвіший вплив на розвиток району і яким приділяється значна увага є будівництво, реконструкція, капітальний та поточний ремонти автомобільних доріг.

     Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18вересня 2019 року № 716 «Про проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків» щосуботи з 28 вересня по 26 жовтня у місті Вінниці в мікрорайоні Вишенька біля ТЦ «Plaza Park» по вул. Келецькій, 117Б,  будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів за цінами виробників.

  Цьогоріч Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 зустрічає своїх учнів та педагогічний колектив новими вікнами та дверима. У школі навчається 750 учнів, педагогічний колектив налічує 56 чоловік, обслуговуючий персонал – 18 чоловік. Це найбільша школа району.

 Хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, обговорено на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району, яку провів   перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, за участі заступника голови районної ради Сергія Пересунька.

Останніми роками спалювання весною сухої рослинності ,рослинних залишків та побутового сміття набуло масштабних розмірів.

Восени господарі розводять вогнища, аби спалити сухе листя, суху траву чи сміття. Через таких паліїв вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності. Від цього земля на кілька років зменшує приріст свіжої зелені.

Сторінка 1 із 7

Заступник начальника управління

Корнелюк Сергій Михайлович

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 23885, 23832


E-mail: uaper_bershad@vin.gov.ua

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1