Допомога 59 окремій мотопіхотній бригаді в м. Гайсин

Керівництво військової частини, що дислокується у м. Гайсин неодноразово зверталось до керівників місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, волонтерів щодо надання посильної допомоги на облаштування та ремонт будівель та приміщень військової частини.

З ініціативи голови села Красносілка  Івана Пустовіта, за підтримки та розуміння місцевих господарників та підприємців, зокрема Василя Гондарука, Катерини Пустовіт, Олександра Ломаченського, Володимира Дмитрика, Миколи Фартушняка, а також Анатолія Зуєва, Катерини Максимчук, Віктора Хливнюка та Володимира Гончара зібрано матеріальну допомогу у вигляді будівельних матеріалів та сантехніки на суму майже 11,0 тис. грн.. Цемент, будівельні суміші, фарбу, сантехніку та комплектуючі деталі  до неї було доставлено у військову частину в супроводі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського та Красносілського сільського голови Івана Пустовіта. Послуги з перевезення забезпечив підприємець Сергій Благов.
Доставлене, з словами подяки кожному підприємцю та небайдужим людям, що прийняли участь в благодійні акції, прийняв заступник начальника штабу військової частини Олексій Вельгус.
Володимир Ольшевський висловив сподівання, що дії з підтримки військової частини Красносількою громадою повинні стати прикладом для інших територіальних громад району.