Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується помірний температурний режим близький до норми, та дещо нижче, місцями короткочасні дощі, грози.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим буде поступово підвищуватись, але залишатиметься нижче норми, місцями короткочасні дощі.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим близький до норми та дещо нижче, часом короткочасний дощ та гроза.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині коливання температурного режиму.  Місцями прогнозуються дощ, гроза, посилення вітру, град.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині незначне зниження температури повітря.  Нерівномірний розподіл дощу, не виключена гроза у поєднанні з посиленням вітру, місцями град.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим коливатиметься.  Місцями короткочасні дощі, грози у поєднанні з посиленням вітру, не виключений град.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим коливатиметься.  Місцями короткочасні дощі, грози у поєднанні з посиленням вітру, не виключений град.

Картинки по запросу Обережне поводження з вогнем в природних екосистемах

Кожна людина у випадках аварій, катастроф і стихійного лиха повинна вміти захистити себе, сім’ю, надати допомогу потерпілим.

На Вінниччині в кінці періоду зниження температурного фону. Очікується нерівномірний розподіл дощу, не виключені грози у поєднанні з посиленням вітру.

Картинки по запросу Перебування на сонці: недоліки та переваги

Сонце - це велике благо, необхідне для підтримки життя. Однак користуватися цим благом треба обережно, оскільки ультрафіолетові промені є шкідливими для шкіри. Для того, щоб не піддавати себе небезпеці й насолоджуватися сонцем, особливо важливо використовувати засоби з високим фактором захисту.

Метеорологічна обстановка:  При високому температурному режимі утримуватиметься нестійка погода, ймовірні місцями короткочасні дощі з грозами, шквалами і градом.

Похожее изображение

          В 2019 році, станом на  19 червня на території Вінницької області зафіксовано  22 випадки загибелі людей на воді, з них 3 дитини.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується температурний режим вищий за норму.  Місцями дощ, окремі грози, місцями град.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим значно вищий за норму.  Продовж періоду прогнозуються дощі, грозова діяльність (з нерівномірним розподілом по області).

Похожее изображение

         Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині збережеться температурний режим вищий норми.  Впродовж 12-14 червня утримається погода без істотних опадів.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині, при збереженні відносно високому температурному режиму, прогнозується нестійка з опадами погода, місцями окремі грози, не виключний град та шквалисте посилення вітру.

Сектор з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Бершадської  райдержадміністрації, інформує жителів Бершадського району, про правила безпеки при витоку газу.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині, при відносно високому температурному режимі, прогнозується нестійка погода, місцями випадатимуть короткочасні дощі,  грозова діяльність, не виключений град.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині  температурний режим близький норми.  Протягом періоду короткочасні дощі, окремі грози, місцями град, посилення вітру. Вночі та вранці туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримуватиметься температурний режим вищий норми.  Місцями короткочасний дощ, окремі грози, посилення вітру.  Вночі та вранці місцями туман.

Сторінка 1 із 6

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4