Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 13 липня 2020 року

   Станом на 10.00 годину 13 липня  2020 року,  у Бершадському районі зареєстровано три нових випадки  інфікування  коронавірусом  SARS-CoV-2.  З початку карантину по Бершадському району лабораторно-підтверджених  18 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 8 осіб одужали, четверо осіб госпіталізовані, шість осіб на амбулаторному лікуванні.

     На території Вінницької області станом на ранок 13 липня зареєстровано  2122 випадки захворювання  на коронавірусну інфекцію.  Одужали 1553 особи.  За добу зареєстровано   25 нових випадків.  На жаль, зареєстровано 38 летальних випадки спричинених COVID-19. Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

      За даними Центру громадського здоров’я, станом 13 липня (на 9:00) в Україні  54 133 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1398 летальних, 26 503 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 612 нових випадків. Загалом проведено 803 657 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 385 пацієнтів 

       На стаціонарному лікуванні  в КНП «Бершадська ОЛІЛ» перебуває 117 хворих, в тому числі в інфекційному відділенні 13 осіб. За останню добу поступило 3 пацієнтів.  Всього за період карантину в ОЛІЛ:  проведено 1531 швидкий тест, відібрано  173  зразки  біологічних матеріалів для проведення досліджень методом ПЛР.

      До сімейних лікарів протягом останньої доби із симптомами ГРВІ  звернулись 4 осіб. Всього за період карантину в ЦПМСД: мобільною бригадою проведено 16 виїздів, зроблено 507 експрес-тестів та 197 заборів  біологічного матеріалу для проведення досліджень методом ПЛР.

     Під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебуває 6 самоізольованих  осіб,  які прибули з-за кордону та 7  осіб контактних із прибулими . Всього з-за кордону протягом карантину в район прибуло 465 осіб.

 

Просимо громадян і надалі дотримуватись стандартних рекомендацій для профілактики захворювання:

- часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

- не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

Бережіть себе та своїх близьких, будьте здорові!