Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 27 травня 2020 року

Станом на 10.00 годину  27 травня 2020 року нових випадків захворювання на COVID-19 на Бершадщині не зафіксовано. З початку карантину по Бершадському району зареєстровано лабораторно-підтверджених  3 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 2 особи одужали.

На території Вінницької області станом на ранок, 27 травня, 1353 підозри на коронавірусну інфекцію, з яких 932 випадки були позитивні, в т. ч. у 74 дітей.,  одужали від цієї хвороби 500 осіб, зареєстровано, на превеликий жаль, 15 летальних випадків.  Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

За даними Центру громадського здоровя , станом на 9:00  годину 27 травня в Україні 21905 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 658 летальних, 7995 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 321 новий випадок.

  На стаціонарному лікуванні  в КНП «Бершадська ОЛІЛ» перебуває 92 хворих, в тому числі в інфекційному відділенні 7 осіб. За останню добу поступило 31 пацієнт.  Всього за період карантину в ОЛІЛ:  проведено 792 швидких тестів, відібрано  99 зразків матеріалів для проведення досліджень методом ПЛР.

До сімейних лікарів протягом останньої доби із симптомами ГРВІ звернулось 2 осіб. Всього за період карантину в ЦПМСД: мобільною бригадою проведено 6 виїздів, зроблено 149 експрес-тестів та 49 заборів біологічного матеріалу для проведення досліджень методом ПЛР.

Під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебуває 13 самоізольованих осіб,  які прибули з-за кордону та 15 контактних. Всього з-за кордону протягом карантину в район прибула 423 особи.

 

Просимо громадян і надалі дотримуватись стандартних рекомендацій для профілактики захворювання:

- часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

- не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

Бережіть себе та своїх близьких, будьте здорові!