Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 26 травня 2020 року

Станом на 10.00 годину  26 травня 2020 року нових випадків захворювання на COVID-19 на Бершадщині не зафіксовано. З початку карантину по Бершадському району зареєстровано лабораторно-підтверджених  3 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 1 особа після лікування одужала і виписана додому.

На території Вінницької області станом на ранок, 26 травня, зареєстровано 1316 підозр на коронавірусну інфекцію, у 910 випадках виявлено коронавірус,  в тому числі,  у 71 дітей,  одужали від цієї хвороби 486 осіб, зареєстровано, на превеликий жаль, 15 летальних випадків. Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 26 травня в Україні 21584 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 644 летальні, 7575 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 339 нових випадків.

На стаціонарному лікуванні  в КНП «Бершадська ОЛІЛ» перебуває 87 хворих, в тому числі в інфекційному відділенні 5 осіб. За останню добу поступило 15 пацієнтів.  Всього за період карантину в ОЛІЛ:  проведено 762 швидких тестів, відібрано  97 зразків матеріалів для проведення досліджень методом ПЛР.

До сімейних лікарів протягом останньої доби із симптомами ГРВІ звернулось 7 осіб. Всього за період карантину в ЦПМСД: мобільною бригадою проведено 6 виїздів, зроблено 136 експрес-тестів та 49 заборів біологічного матеріалу для проведення досліджень методом ПЛР.

Під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебуває 12 самоізольованих осіб,  які прибули з-за кордону та 10 контактних. Всього з-за кордону протягом карантину в район прибула 421 особа.

 

Просимо громадян і надалі дотримуватись стандартних рекомендацій для профілактики захворювання:

- часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

- не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

Бережіть себе та своїх близьких, будьте здорові!