Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 15 травня 2020 року

З початку запровадження карантину до лікувальних установ району звернулось 1115 громадян. В тому числі до КНП «Бершадський РЦ ПМСД» 993 осіб, до КНП «Бершадська ОЛІЛ» - 122. Всі хворі, що поступають  на лікування проходять тестування. Нових підозр захворювання на коронавірус в районі не виявлено.

         В медичних закладах району наявні достатні запаси необхідних медикаментів, дезінфекційних та антисептичних засобів, засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

         Первинний та вторинний рівень надання медичної допомоги забезпечені тестами для виявлення захворюваності на коронавірус.

Знаходиться  на лікуванні в стаціонарі7 осіб, лікуються амбулаторно – 848 осіб.

         Мобільними робочими групами здійснено 192 відвідувань закладів торгівельної мережі району на предмет дотримання обмежувальних карантинних заходів. Складено 18 протоколів за порушення правил карантину.

         Взято на контроль 410 осіб, що прибули з країн де зафіксовані випадки захворюваності на COVID-19.

         Для координації дій та організації робіт по запобіганню поширенню коронавірусу на території району щодня, з дати оголошення карантину, проходять засідання оперативного штабу. Відбулось також 14 засідань районної комісії ТЕБ та НС. Визначено керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та сформовано відповідний штаб. Працюють телефони «гарячих» ліній 2-12-05, 2-13-35, цілодобово 103.

 

         Шановні бершадчани! Дотримуйтесь карантинних  заходів! Відповідально ставтесь до свого здоров’я та до здоров’я оточуючих вас людей.

 

Районний оперативний штаб