Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 9 годину 14 травня 2020 року

 На 14 травня 2020 року у  Бершадському районі лабораторно підтверджений 1 випадок коронавірусної хвороби. Хвора стаціонарно лікується в обласному закладі охорони здоров’я, її  стан стабільний.

  До сімейних лікарів  протягом минулої доби із симптомами ГРВІ звернулося 9 осіб. На самоізоляції, під медико-санітарним наглядом лікарів сімейної медицини перебуває 23 особи та 33 особи контактних із само ізольованими. Всього з початку карантину в район з-за кордону прибуло 409 осіб.

У КНП « Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування» стаціонарно лікується 88  хворих,  в тому числі 6 із негоспітальною пневмонією. За минулу добу поступило в стаціонар 12 ургентних пацієнтів. В інфекційному відділенні лікується 11 пацієнтів, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії на лікуванні перебуває 8 пацієнтів. Усім пацієнтам, які поступили в стаціонар проведено  експрес-тестування на COVID-19,  у пацієнтів із легеневою патологією відібрано біологічний матеріал для проведення ПЛР в обласному лабораторному центрі.

Сьогодні відбулося чергове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Бершадського району  коронавірусу COVID-19 . Розглянуті питання належної організації заходів щодо дотримання карантинних обмежень