Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 9 год ранку 13 травня 2020 року

   До закладів первинного рівня медичної допомоги протягом минулої доби із симптомами вірусної інфекції звернулося 9 осіб, в т. ч. 1 особа госпіталізована на вторинний рівень із діагнозом негоспітальна пневмонія. За оперативною інформацією у район із-за кордону повернулися 403 особи, з них на самоізоляції 24 особи із прибулих, які перебувають під наглядом сімейних лікарів та зобов'язані дотримуватися правил обмежувальних заходів. Також під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебувають 36 осіб контактних із прибулими з-за кордону.

На 13 травня 2020 року у  Бершадському районі лабораторно підтверджений 1 випадок коронавірусної хвороби. Хвора стаціонарно лікується в обласному закладі охорони здоров’я, її  стан стабільний.

У  Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування на стаціонарному лікуванні перебуває 90 хворих,  в тому числі 9 із негоспітальною пневмонією та 2 з ГРВІ. За минулу добу поступило в стаціонар 19 пацієнтів. В інфекційному відділенні лікується 8 пацієнтів, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії на лікуванні перебуває 5 пацієнтів. Усім пацієнтам, які поступили в стаціонар проведено  експрес-тестування на COVID-19,  а пацієнтам із пневмонією відібрано біологічний матеріал для проведення ПЛР в обласному лабораторному центрі.

Сьогодні відбулося чергове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Бершадського району  коронавірусу COVID-19 . Розглянуті питання належної організації роботи агропродовольчого ринку, наголошено на необхідності  проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання карантинних обмежень

В  районі зареєстровано 1 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, тому усіх мешканців  району, а особливо контактних осіб, наполегливо просимо продовжувати дотримуватися протиепідемічних заходів та, по можливості, залишатися вдома.

Щоденно ретельно проводити  заходи безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Бережіть себе та близьких! Будьте відповідальними до оточуючих та  залишайтеся здоровими!