Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 9 год ранку 12 травня 2020 року

  Протягом минулих вихідних  до сімейних лікарів КНП «Бершадський центр первинної медико-санітарної допомоги» з симптоматикою ГРВІ та пневмонія звернулося 4 осіб, в тому числі 2 дітей.
   У Бершадському районі лабораторно підтверджений 1 випадок коронавірусної хвороби. На даний час хвора стаціонарно лікується в обласному закладі охорони здоров’я, її  стан стабільний.

   За оперативною інформацією у район із-за кордону повернулися 389 осіб, з них у 367 осіб закінчився термін самоізоляції, ще 22 особи залишаються під спостереженням сімейних лікарів та зобов'язані дотримуватися правил обмежувальних заходів. Також під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебувають 37 осіб контактних із прибулими з-за кордону.

     Наразі у Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування на стаціонарному лікуванні перебуває 92 хворих, з них 5  дітей. За вихідні  до приймального відділення звернулося 42 жителів району, з них на ГРВІ -1, та пневмонія – 2. Усім пацієнтам, які поступили в стаціонар проведено  експрес-тестування на COVID-19, а у пацієнтів із пневмонією відібрано біологічний матеріал для проведення ПЛР дослідження.

Зважаючи на те, що у районі зареєстровано 1 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, просимо мешканців району, а особливо контактних осіб, продовжувати дотримуватися протиепідемічних заходів та, по можливості, залишатися вдома.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Пам’ятайте! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе та своїх близьких від інфікування.

Бажаємо всім здоров'я та терпіння! Лише спільними зусиллями ми можемо призупинити поширення небезпечного захворювання та повернутися до звичного ритму життя.