В районі проводяться заходи для запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19

   Голова райдержадміністрації Валентин Русначенко 09 квітня 2020 року провів чергове засідання районного оперативного штабу.

   В режимі онлайн –конференції поінформовано про хід виконання заходів з запобігання поширенню на території району  гострої респіраторної хвороби COVID-19.

   В районі своєчасно на належному рівні надається первинна, вторинна та  екстрена медична допомога.  Сімейні  лікарі здійснюють медико-санітарний нагляд за прибулими з-за кордону та контактних із ними осіб, надають консультації в телефонному режимі. Хворим надається медична допомога відповідно до протоколів лікування.  На сьогодні підозр щодо захворювання на  COVID-19 у районі немає.

 Працівниками територіального центру соціального обслуговування  якісно і повному обсязі виконуються соціальні послуги, проводиться додатковий моніторинг осіб похилого віку, які потребують соціальних послуг, догляду.

Щоденно працює чотири   виїзних  мобільних групи  у складі працівників поліції та районного відділу головного управління Держпродспоживслужби, які контролюють дотримання режиму надзвичайної ситуації.  За попередню добу проведено 37 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання, в тому числі відвідано 23 продуктових магазини. В разі виявлення  випадків порушення карантинних обмежень складаються протоколи за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм). З початку введення карантинних обмежень  складено 15 таких протоколів.