Оперативна інформація щодо епідситуації у Бершадському районі

 З початку запровадження карантину до лікувальних установ району звернулось 911 громадян. В тому числі до КНП «Бершадський РЦ ПМСД» 816 осіб, до КНП «Бершадська ОЛІЛ» - 95. Нових підозр захворювання на коронавірус в районі не виявлено.

         В медичних закладах району постійно поповнюються запаси необхідних медикаментів, дезінфекційних та антисептичних засобів, засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

         На первинному та вторинному рівні надання медичної допомоги наявні  тести для виявлення захворюваності на коронавірус.

Знаходяться на лікуванні в стаціонарах 14 осіб, лікуються амбулаторно – 848 осіб.

         Мобільними робочими групами здійснено 174 відвідувань закладів торгівельної мережі району на предмет дотримання обмежувальних карантинних заходів. Складено 15 протоколів за порушення правил карантину. Мобільні робочі групи працюють щодня.

         Комунальним підприємством Бершадської міської ради,місцевим підрозділом ДСНС проводяться обробки і дезінфекціївулиць, автозупинок, місць  масового скупчення людей, під’їздів та прилеглих територій багатоквартирних будинків.

         Взято на контроль 265 осіб, що прибули з країн де зафіксовані випадки захворюваності на COVID-19.

         В населеному пункті Ставки облаштовано контрольно – пропускний пункт на межі Вінницької та Кіровоградської областей.

         Для координації дій та організації робіт по запобіганню поширенню коронавірусу на території району щодня, з дати оголошення карантину, проходять засідання оперативного штабу. Відбулось також 5 засідань районної комісії ТЕБ та НС. Визначено керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та сформовано відповідний штаб. Працюють телефони «гарячих» ліній 2-12-05, 2-13-35, цілодобово 103.

 

         Шановні бершадчани! Дотримуйтесь звичайних заходів обережності.

Без потреби не залишайте свої помешкання.

 

Районний оперативний штаб