На Бершадщині працюють мобільні групи з моніторингу дотримання карантинних заходів

   У Бершадському районі систематично проводиться  моніторинг  виконання рішень засідання районної  комісії з питань ТЕБ та НС «Про стан забезпечення санітарно - епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19».

       Мобільними групами  у складі представників Бершадського відділу поліції та працівників Бершадського міжрайонного управління Головного Управління Держпродспоживслужби, 03 квітня 2020  року  проведено 29 моніторингових обстежень закладів торгівлі, зокрема продуктових магазинів, аптек, ветеринарних аптек, магазинів по продажу насіння та побутової хімії.         Більшість закладів торгівлі забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфектантами.  Проте не всі заклади дотримуються вимог. За порушення вимог постанов Кабінету Міністрів України  №211  від 11 березня 2020 року та №239 від 25  березня 2020 року  оформлено 1 протокол про адміністративне правопорушення.

Правоохоронцями і надалі  вживатимуться  заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки.