Оперативна інформація щодо епідситуації в районі

З початку запровадження карантину до лікувальних установ району звернулось 853 громадян. В тому числі до КНП «Бершадський РЦ ПМСД» 766 осіб, до КНП «Бершадська ОЛІЛ» - 87. У трьох осіб, що мали підозру на коронавірус, підозри не підтвердились.

         В медичних закладах району поповнюються запаси необхідних медикаментів, дезінфекційних та антисептичних засобів, засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Моніторинг їх забезпеченості проводиться щоденно.

         В наявності є 150 тестів для виявлення захворюваності на коронавірус.

Знаходяться на лікуванні в стаціонарах 14 осіб, лікуються амбулаторно – 839 осіб.

         Мобільними робочими групами здійснено 147 відвідувань закладів торгівельної мережі району на предмет дотримання обмежувальних карантинних заходів. Складено 10 протоколів за порушення правил карантину. Мобільні робочі групи працюють постійно.

         Місцевим підрозділом ДСНС проводиться обробка і дезінфекція  вулиць, автозупинок, місць  масового скупчення людей, під’їздів та прилеглих територій багатоквартирних будинків.

         Взято на контроль 126 осіб, що прибули з країн де зафіксовані випадки захворюваності на COVID-19.

         Відбулось 4 засідання  районної комісії ТЕБ та НС. Для координації спільних дійна території району в напрямку запобігання поширення коронавірусу щоденно проходить засідання оперативного штабу. Визначено керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та сформовано відповідний штаб. Працюють телефони «гарячих» ліній 2-12-05, 2-13-35, цілодобово 103.

 

         Шановні бершадчани! Дотримуйтесь звичайних заходів обережності.

Без потреби не залишайте свої помешкання.

 

Районний оперативний штаб