Вторинка отримала тести та засоби індивідуального захисту

КНП «Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування» визначена, як заклад для прийому  та лікування пацієнтів першої хвилі другої черги з випадками на тяжку респіраторну хворобу COVID – 19.

 Як повідомила головний лікар Лілія Брикуля на сьогодні у лікарні функціонує 20 інфекційних ліжко/місць та 6 реанімаційних ліжко/місць.

Лікарня має 13 апаратів штучної вентиляції легень, в тому числі 2 в інфекційному відділенні. Отримали першу партію експрес-тестів, їх кількість на першому етапі надходження  складає 150 одиниць. Тести будуть використані для діагностики коронавірусної інфекції за наявності симптомів та даних анамнезу, згідно протоколу надання медичної допомоги при COVID-19. Для вчасної та точної діагностики будуть задіяні 3 стаціонарних рентгенапарати, з них один сучасний цифровий, 3 портативних ренгенапарати, апарат СКТ, 11 інфузоматів, 13 пульсоксиметрів, 9 апаратів ЕКГ.

Вчора  лікарня отримала 150 медичних респіраторів F2, медичні костюми біозахисту багаторазові - 55 штук, бахіли одноразові 50 штук, рукавиці одноразові - 3500штук, тести на діагностику грипу 50 штук. Крім цього на сьогодні в ОЛІЛ є медичних респіраторів F3-150 штук, протичумні халати одноразові- 53 шт., протичумні халати тканині - 8 штук, маски захисні – 1950 штук, окуляри захисні - 9штук, спиртовий антисептик – 25 штук.

Адміністрація ОЛІЛ щоденно працює для інтенсивного забезпечення медичних працівників та хворих необхідними засобами індивідуального захисту, лікарськими та  дезінфікуючими засобами. Можливо хтось володіє інформацією, де можна їх придбати за адекватними цінами, будемо раді.

Проводиться консультування хворих по телефону, в повному обсязі надається ургентна медична допомога.

Є підтримка влади, благодійників, є розуміння і готовність надавати висококваліфіковану медичну допомогу, адже лише консолідація усіх сил та  згуртованість допоможуть подолати COVID-19.

Ще раз звертаємося до представників бізнесу, небайдужих громадян долучитися до спільної справи та  надати благодійну допомогу, яка буде використана  на протидію поширенню небезпечного вірусу у нашому районі, на захист лікарів, які будуть Вас лікувати.

  Реквізити для перерахунку коштів:

 Комунальне некомерційне підприємство «Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування»

  р/р   UA363026890000026005055348403

    МФО 302689

    ЄДРПОУ  01982494

    АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!