Валентин Русначенко: «Головним пріоритетом на сьогодні є безпека громадян»

 Голова райдержадміністрації Валентин Русначенко, сьогодні, 01 квітня 2020 року провів чергове засідання районного оперативного  штабу з надзвичайних ситуацій. Обговорено питання виконання протокольних рішень районної комісії ТЕБ і НС щодо запобігання занесенню і поширенню на території району коронавірусної хвороби.

      Для реагування на надзвичайні події, пов’язані з поширенням коронавірусу, в Бершадському районі керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимиром Ольшевським  затверджено склад штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

      Про заходи профілактичних заходів та оперативного реагування на порушення карантинного режиму під час засідання в режимі відео конференції поінформували керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів охорони здоров’я, ДСНС, органів місцевого самоврядування.
    За інформаціями головних лікарів  медичних закладів, епідемічна ситуація на сьогодні контрольована, підозр щодо  захворювання на COVID – 19 в районі немає. Заклади охорони здоров’я отримали засоби індивідуального захисту для медичних працівників. Протягом останньої доби не було потреб для виїзду мобільної групи для проведення тестування на COVID – 19.

Сімейні лікарі та працівники районного відділу Держпродспоживслужби продовжують  проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу та консультування по телефону осіб, які прибули з-за кордону. На даний час під медико-санітарним наглядом  лікарів  Бершадського ЦПМСД   перебуває 97 осіб.

       Як поінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Гаврилишина, працівники стаціонарного відділення територіального центру змінили режим роботи і працюють по 5 діб вахтовим методом.

     Голова Джулинської ОТГ   Петро Швець поінформував про карантинні заходи, які проводяться в населених пунктах громади.

   Працівники комунальних служб міста Бершадь, відповідно до графіку проводять дезінфекцію під’їздів  та прибудинкових територій багатоквартирних будинків, дитячих майданчиків, автозупинок, місць громадського користування.

 

    Голова райдержадміністрації, підсумовуючи засідання, зазначив, що головним пріоритетом на сьогодні є безпека громадян, завдання  влади:  вжити усі необхідні заходи задля обмеження поширення вірусу в районі  та  дав низку доручень щодо посилення контролю виконання існуючих заходів, спрямованих на протидію COVID – 19.