З нагоди Міжнародного дня захисту дітей вихованці гуртка юних фотоаматорів «Фокус» Бершадської районної станції юних техніків, що працює при Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, презентували черговий анімаційний пластиліновий мультик «Найкраща країна».

Бершадський Будинок дитячої творчості взяв участь у Інтернет - проекті «Позашкільна освіта заради майбутнього» до Дня захисту дітей. Організатор проекту - Міжнародна асоціація позашкільної освіти - МАПО/International Association of After-School Educational - IAASE.

Щиро вітаємо вихованців Бершадської районної станції юних техніків, наших переможців та їх наставників із завершенням навчального року та Міжнародним захисту дітей!

Ви всі великі молодці! Ви гідно представляли наш заклад позашкільної освіти на районних, обласних та всеукраїнських змаганнях, творчих конкурсах, виставках. Ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними дітьми. Ми дуже пишаємося Вами!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Вінницьким обласним Будинком культури учителя організовано дистанційний гала-концерт солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020», в якому взяли участь переможці обласного конкурсу.

Запрошення для участі в онлайн - концерті надійшли і для талановитої учнівської молоді нашого району. Адже в обласному конкурсі від Бершадщини взяли участь 10 вихованців закладів освіти району і всі 10 стали дипломантами.

У душі кожної дитини є невидимі струни.

Якщо їх зачепити вмілою рукою, вони красиво зазвучать.

В.А. Сухомлинський.

Щорічно в перший день літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Кожна дитина народжується бути успішною. Єдине, чого вона потребує – виявлення і розвиток її талантів та здібностей. У Будинку дитячої творчості для цього створено всі умови.

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

 Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Не існує безталанних дітей – такої думки дотримуються відомі філософи й педагоги всіх часів і народів. «У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», – вважав Сократ. 
    2019-2020 навчальний рік – це рік, який вніс у життя педагогів, учнів і батьків багато новизни та коректив. В непростих умовах сьогодення незмінними залишаються креатив, талант, обдарування і творчість наших учнів. Талановита дитина, як яскрава зірка на небосхилі, вимагає до себе особливої уваги.

Щорічно 1 червня в Україні та світі відзначається радісне дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Уперше його відзначили у 1950 році в 51 країні світу. В Україні День захисту дітей відзначається згідно з Указом Президента з 1998 року.

МОН закликає школярів продовжити онлайн навчання.

1 червня 2020 року розпочинається дев'ятий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Уроки для всіх класів в день трансляції, а також в записі, можна дивитись на YouTube каналі МОН. Уроки для 5-11 класів триватимуть до кінця 2 тижня червня (орієнтовно до 12 червня).

29 травня у форматі відеоконференції начальник відділу освіти Бершадської районної державної адміністрації Оксана Тартачна провела традиційну нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти району щодо організованого закінчення навчального року, оформлення шкільної документації та привітала зі святом Останнього дзвоника.

    Сьогодні травневий дзвоник увірвався в життя школярів, педагогів та батьків і сповістив про закінчення навчального року. Цей рік був не простим та приніс багато нових викликів у наше життя. Навчальний процес набув нової форми і змісту. Ми вчилися новим формам комунікації. Ми всі стали в певній мірі учнями і вчителями, стали на шлях самоосвіти, саморозвитку, самовдосконалення. Приємно, що у такий непростий час ми згуртувалися, проявили кращі риси і, головне, зрозуміли важливість людських цінностей: родина, взаємоповага, працьовитість, відповідальність, порядність.

Міністерством освіти і науки України визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Відповідний наказ визначено графік проведення основних етапів зовнішнього оцінювання.

21 травня – Всесвітній День Вишиванки - традиційне свято, яке відзначається в Україні кожного третього четверга травня! Він покликаний зберігати національні традиції та культуру через популяризацію одного з найбільш відомих символів українського національного костюма - вишиванки. Щиро вітаємо всіх зі святом!

Школи району долучилися до вітань!

Баланівська ЗОШ І-ІІІ ступенів:

Відбувся другий етап ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» серед робіт учнів закладів освіти області. У складі журі, що визначало переможців, брав участь Яворський Віталій Іванович- заступник начальника управління-начальник відділу профілактики страхових випадків, головний страховий експерт з охорони праці.

День Європи – це день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента «Про День Європи». Варто нагадати, що Україна – єдина держава-не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається це свято.

         Біологія (від грец. біос — життя, логос — наука) — одна з найважливіших для людства природничих наук. Це пов"язано з тим, що саме біологія є основою медицини — науки, одним із напрямків якої є обґрунтування методів запобігання хворобам людини та зміцнення її здоров"я це наукова база для сільського господарства й виробництва продуктів харчування, дефіцит яких на земній кулі стає все відчутнішим. За допомогою сучасних біотехнологій вже найближчим часом можливий перехід на біопаливо, що, на думку вчених, при потребі допоможе подолати енергетичну кризу. І взагалі, саме біологія — ключ до гармонійного існування природи й людини, що є обов"язковою умовою не тільки сталого розвитку сучасної цивілізації, а й існування людства.

Країна продовжує жити в умовах карантинних обмежень. У максимально короткий термін заклади освіти усіх рівнів налагодили якісне дистанційне навчання. Найважче організувати такий вид діяльності у дошкільній освіті, адже малюка не посадиш на тривалий час за комп’ютер, не змусиш робити завдання, не проконтролюєш якість засвоєння без участі дорослого.

 

У цьому році День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом припали на період, коли вся країна знаходиться на карантині. Тому відзначення цих пам’ятних дат відбулося у незвичному форматі – переважна більшість заходів проходила онлайн.

Шановні колеги!

У старі добрі часи разом з дітьми ми грали у настільні ігри. 

І зараз граємо. Світ змінюється і вподобання дітей теж 🎮.

Але в усі часи батьки хочуть, щоб діти зростали розумними і сповідували сімейні цінності 👨‍👩‍👧‍👦.

Страница 1 из 23

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Анонсы событий

Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более