13 листопада 2019 року на базі районного методичного кабінету проведено перший тур І (зонального) етапу Конкурсу «Учитель року - 2020» у номінаціях «Початкова освіта» та «Історія».

08-09 листопада  2019 року  в Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  відбулись районні змагання з стрітболу серед юнаків  та дівчат за програмою Гімназіади учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. В змаганнях взяли участь 23 команди старшокласників та 16 команд  учнів 2005 року народження і молодші. У гострому суперництві гравці всіх команд продемонстрували змістовний і видовищний стрітбол.

Цьогоріч українці писали 19–й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Традиційно його приурочують до Дня української мови та писемности, тож, окрім перевірки орфографії та пунктуації, акція має ще й об’єднавче значення. До написання радіодиктанту міг долучитися будь-хто з будь-якої точки планети, адже вели пряму трансляцію по радіо, телебаченню й в інтернеті. Пишуть люди різного віку і різних професій: школярі і студенти, військові і робітники, пенсіонери і домогосподарки. Пишуть наодинці з приймачем і цілими колективами.

31.10-1.11.2019 року  Лауреати обласного етапу фестивалю"Сурми звитяги" Вінницької області були учасниками ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю"Сурми звитяги" у місті Львів.

Традиційно диктант національної єдності у День української писемності та мови дев’ятнадцятий рік поспіль пишуть в Україні.

Приєдналися до написання радіодиктанту і працівники районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА. 

   

Відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року та з метою якісної підготовки педагогічних працівників в умовах реформування галузі освіти   07-08.11.2019 року на базі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Василенко Н.В., завідувачкою кафедри управління та адміністрування, доктором педагогічних наук, професором, Стужуком М.І., завідувачем відділу основ безпеки життєдіяльності та охорони праці,  Молошнюк Л.В., методистом відділу «Обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти» Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія  неперервної освіти»   були проведені курси підвищення кваліфікації  для директорів закладів загальної середньої освіти (очно-дистанційна форма навчання) Бершадського району, Джулинської ОТГ та м. Ладижин.

Савчук Г.С., методист РМК

06 листопада на базі  Вінницької обласної станції юних натуралістів відбулася науково-практична конференція «Екологічними стежками Вінниччини». Бершадський район представляла учениця 9 класу Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петришина Каріна, яка зайняла ІІ місце із проектом «Навчально-екологічна стежина с. Війтівки». Щиро вітаємо юного еколога та вчителя-наставника Демидова Анастасія Миколайовича.

Зоя Панченко, директор СЮН

З 28 жовтня по 01 листопада 2019 року у м. Вінниця проходив фінальний етап XV Всеукраїнського турніру юних географів. Учасником цих змагань стала збірна команда «Екосіті» учнів Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 у складі: Горбенко Ольги, Плахотної Вікторії, Рожко Діани, Рудь Інни та Русначенка Богдана.

Районне методичне об’єднання вихователів середніх та старших груп відбулося на базі ЗДО «Сонечко» м.Бершадь, в якому функціонує 11 груп, виховується 227 дітей. За останні роки в закладі проведено якісні капітальні ремонтні роботи по заміні даху, утепленню приміщення, оновленню фасаду, капітальний ремонт харчоблоку та багато інших. На даний час завершуються роботи по встановленню тротуарної плитки та освітленню території. Екскурсію територією та приміщенням закладу провела методист Т.В.Головченко.

З 1 по 3 листопада 2019 року Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено засідання обласної Академії управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування, на якій Бершадщину представляла учениця 8-А класу Баланівської ЗОШ І–ІІІ ступенів  Опацька Аліна.

27-29 жовтня  українські міста Чорноморськ та Одеса гостинно зустрічали учасників Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Південний берег 2019", який щорічно збирає талановитих дітей з усіх куточків України та зарубіжжя.

01 листопада  2019 року на районному стадіоні «Колос» м. Бершадь відбулись змагання за програмою районної Спартакіади з легкої атлетики серед освітян. Метою змагань було пропагування  здорового способу життя, залучення педагогів до занять фізичною культурою та спортом. Учасники змагань активно з’ясовували, хто із них сильніший, спритніший, витриваліший.

29 жовтня  на базі Бершадської загальноосвітньої школи №1 відбулась інструктивно-методична нарада медичних працівників.  Чергова зустріч відбулася нестандартно. Усі питання роботи медичного працівника обговорювались під час екскурсії по школі, їдальні та харчоблоці.

30 жовтня 2019 року на базі Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 відбулося засідання Компенсаційної спеціалізованої школи для вчителів української мови та літератури, які викладають у 9, 10, 11 класах. Мета заходу – якісна підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Семінар завідуючих та методистів проведено на базі закладу дошкільної освіти «Барвінок» с.П’ятківка. Яскравим цвітінням хризантем, оновленим фасадом закладу та дзвінким дитячим гомоном садочок привітно зустрів гостей.

Нещодавно на базі дошкільного навчального закладу №3 "Малятко" м.Бершадь відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів ясельних та молодших груп. Темою зустрічі була організація пізнавальної діяльності та формування сенсорної культури дітей раннього та молодшого віку.

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», відділом освіти, фізичної культури та спорту, спільно з Управлінням соціальної та молодіжної політики, з 10 по 25 жовтня 2019року в  районі проведено Перший етап  Конкурсу  дитячого малюнка «Моя родина вільна від насильства», метою якого є  виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей   шкільного віку.

 

З 28 жовтня по 1 листопада 2019року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА проходить  тренінг із впровадженню концепції «Нова українська школа» для  вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році. Тренінг проводить тренер Савчук Г.С.   

На Вінниччині триває обласна естафета обміну досвідом «Палітра позашкілля». В арсеналі закладів позашкільної освіти багато цікавих та сучасних форм роботи з дітьми та учнівською молоддю.

26-27 жовтня 2019 року в м. Вінниця відбулась командна першість серед ДЮСШ, освітніх шкіл, Будинків творчості та інших дитячо-юнацьких установ з шашок-64. На даних змаганнях вдало виступили наші юні спортсмени, вихованці Дьоміна О.О., які у підсумку посіли друге загальнокомандне місце.

          25 жовтня  2019 року  в с. Війтівка  відбулись змагання з настільного тенісу за регламентом проведення районної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. У змаганнях брали участь 13 команд. У гострому суперництві  у цій найпопулярнішій грі сучасності, яка розвиває спритність, витривалість, швидкість і мислення  команди продемонстрували хороші результати.

Страница 1 из 15

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Анонсы событий

Ноябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более