Відділ культури, молоді та спорту Бершадської райдержадміністрації розпочав моніторинг роботи та підготовку до осінньо-зимового періоду закладів культури Бершадського району

         29 вересня 2020 року начальник відділу Надія Герасимчук, головний спеціаліст Тетяна Тиворська побували з робочим візитом в закладах культури сіл Баланівка та Бирлівка. В процесі поїздки зустрілися з працівниками музею, закладів культури клубного типу,  бібліотек, сільським головою Баланівської територіальної громади Віталієм Казміревським та обговорили питання діяльності закладів культури даних територіальних громад і визначили ряд приорітетних завдань.

 

26 вересня  у м. Вінниця пройшов чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008 р. н.,  2009 та молодші. Участь взяли  вихованці КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник».

26 вересня відбувся ІІ тур чемпіонату Вінницької області Дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків.

Футбольна команда юнаків 2004-2005 років народження КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» на виїзді переграла господарів поля КДЮСШ Шаргород з рахунком 0:3.

26-27 вересня 2020 року у місті Умань відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат.

Від комунальної організації «Бершадська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Ровесник» у змаганнях прийняли участь дев’ять дітей 2004-2005, 2006-2007 та 2008 р.н.

Дні європейської спадщини (ДЄС) - спільна ініціатива Ради Європи та Європейської Комісії - найпопулярніші культурні заходи, що спільно проводяться різними країнами Європи.

19 вересня 2020 року в м. Первомайськ, Миколаївської області  відбувся відкритий Чемпіонат області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2004-2005 р. н., 2006-2007р.н., 2008 та молодші. 

         На дистанції 500 м. в К-2 Козленко Юліана та Коваль Анастасія посіли ІІІ місце, а на дистанції 200 м. в К-2 Климчук Андрій та Сірик Андрій посіли ІV.

  19 вересня м. Вінниця відбувся  Чемпіонат області з боротьби сумо серед дорослих чоловіків та жінок. На якому виступили вихованці КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» під керівництвом тренерів-викладачів – майстрів спорту - Сергія Коваля та Олександра Коваленка.

19 вересня стартував чемпіонат Вінницької області з дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків.

КО «Бершадська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Ровесник» у чемпіонаті представляє дві команди юнаків - 2004-2005 та 2006-2007 років народження.

21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, бібліотекар відділу з обслуговування дітей Бершадської ЦРБ Світлана Єгорова запросила юних читачів долучитися до акції «День миру – свято всієї Землі».

17  вересня 2020  року  в районі з робочим візитом  побували начальник управління культури  облдержадміністрації Ольга Дернова, голова обкому профспілки працівників культури Тетяна Побережна та завідуючий сектором охорони культурної спадщини управління культури Михайло Потупчик.

   Відбулася зустріч з головою Бершадської райдержадміністрації Сергієм Кавуном на якій обговорено питання діяльності закладів культури Бершадщини та перспективи подальшого розвитку.

Бершадська центральна районна бібліотека оформила виставку-мандрівку «Партизанськими стежками Бершадщини: 1941-1944 рр.». ЇЇ мета інформування населення та  вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945років, увічнення їхньої пам’яті . 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави.  

 До Дня туризму, який щорічно відзначається 27 вересня та припадає також на Всесвітній день туризму, в районному краєзнавчому музеї організовано  тематичну фотовиставку «Стиль життя: Подорожі, мандрівки, відпочинок».

     Навіть звичайний виїзд на природу, в далечінь від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичною мандрівкою. Отож, запрошуємо всіх бажаючих завітати до музею та ознайомитися із виставкою, і, зрештою, визначити маршрут своїх омріяних мандрів!

Шановні ветерани спорту, вчителі фізичної культури, тренери, спортсмени, всі, для кого зайняття фізичною культурою і спортом стало невід’ємною частиною життя!

Прийміть вітання з Днем фізичної культури та спорту -  святом людей, які присвятили своє життя фізичній культурі і спорту та передають цю відданість дітям і онукам, хто захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети і перемогами.

Учениця Бершадської дитячої музичної школи ім. Родіона Скалецького по класу вокалу Полятичко Поліна нагороджена Дипломом за зайняте І місце на Міжнародному професійному продюсерському  онлайн-конкурсі співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів «Power of Music».

У XXІ столітті країни світу дедалі більше залежатимуть одна від одної, і для кожного громадянина Європи все необхіднішою ставатиме співпраця у рамках  широкої зацікавленості, толерантності та солідарності. Щоб рухатися вперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів.

Зараз Україна – одна з найбільших держав Європи, з площею 603,7 тис. кв. км. У нашій країні знаходиться географічний центр Європи.

Здійснити подорож Європейським континентом – мрія! Щоб здійснити хоча б наполовину цю мрію бібліотекар з обслуговування дорослих читачів Іванчишина Алла, запрошує на віртуальну подорож туристичними містами Європи.

 

Посилання на відео  :https://youtu.be/y-aMWXQdK5A

Учні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького  взяли участь у  Міжнародному дистанційному фестивалі- конкурсі мистецтв «SOLOVIOV ART».  За результатами оцінювання поважного журі  здобули: Сполітак Максим – ІІ місце в номінації «естрадний вокал» (викладач  Мураховська К.К.) та Качан Ніколай – ІІ місце в номінації «духові інструменти» (викладач Ільницький С.П., концертмейстер Мураховська К.К.)  

Страница 1 из 24

Начальник відділу

Герасимчук Надія Миколаївна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України,11
Телефон: 
(04352) 21578,

(04352)24036, (04352)24092


E-mail:
rvk_bershad@vin.gov.ua

Анонсы событий

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более