Запрошуємо місцеві підприємства до участі у першому регіональному конкурсі “Туристичний олімп – 2019”. Конкурс проводиться за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

Амброзія полинолиста належить до карантинних бур’янів, які завдають великої шкоди не лише навколишньому природному середовищу, але й здоров’ю людини. Вона засмічує польові культури, сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки та пасовища, пустирі та інші необроблювані землі.

 Станом на 16  серпня 2019 року , завершено жнива ранньої групи зернових та зернобобових культур. Так по всіх категоріях господарств району, ранні зернові та зернобобові культури обмолочені на площі  19,3 тис.га, що становить 100% до  прогнозованих площ. Намолочено 108,8 тис тонн  при середній врожайності 56,3 ц/га,

Малий та середній бізнес, як самостійний елемент ринкової економіки, істотно впливає на структуру перебудови в економіці Бершадського району, оскільки виступає прикладом ініціативності та дієвості, а головне – є значним джерелом надходжень до місцевих бюджетів, робить вагомий внесок у збільшення загальних обсягів

     ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу прозоро

   Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації  № 91 від 27 лютого 2017 року  « Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель» структурні підрозділи райдержадміністрації та підвідомчі заклади впроваджують процедури електронних закупівель товарів, робіт з

На стадії завершення роботи із поточного дрібного середнього ремонту частини автодороги загального користування місцевого значення О-02-04-04 «Станція Губник- Соболівка-Красносілка» в с. Красносілка  

      Ремонт та покращення стану дорожнього покриття – є одним із пріоритетів діяльності місцевих органів виконавчої влади. В першу чергу проводяться роботи з ліквідації аварійних ділянок  доріг. Поточний дрібний ремонт є найбільш ефективним і дієвим методом ліквідації деформацій асфальтобетонного покриття шляхом влаштування суцільного покриття. 

З 1 січня 2020 року набирає чинності  постанова Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 565 (далі – постанова №565), якою затверджено «Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Станом на 24 липня 2019 року намолотили 77,8 тис тонн ранніх зернових і зернобобових культур з площі 13,8 тис. га, або 72% від загальної площі ранніх зернових культур з урожайністю 56,4 ц/га.  В тому числі: закінчено збір озимого ячменю з середньою урожайністю по району 51 ц/га та гороху з урожайністю 27 ц/га;

12 липня в Україні набрав чинності наказ Мінагропроду, згідно з яким затверджуються нові вимоги до безпеки і якості молока і молочних продуктів.

Похожее изображение

     Даний документ повинен уніфікувати вказані українські та європейські вимоги, врегулювати значення основних мікробіологічних показників, адаптувати технологічні вимоги до сучасних реалій і скасувати застарілі норми в цій сфері.

В області і зокрема в нашому районі надзвичайної актуальності набула проблема розорювання прибережних захисних смуг, які сягають урізу води, для сільськогосподарської діяльності.

Результат пошуку зображень за запитом "«Про затвердження змін до порядку ідентифікації та реєстрації свиней»."

         В Україні з 22 червня набув чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства від 10 травня 2019 р. «Про затвердження змін до порядку ідентифікації та реєстрації свиней».

Щорічно тисячі тварин і птахів гинуть від поїдання пакетів. Для боротьби із забрудненням навколишнього середовища поліетиленовими пакетами застосовуються різні заходи, і вже близько 40 країн ввели заборону або обмеження на продаж та виробництво пластикових пакетів.

ІНФОРМАЦІЯ
про наявність вакантних посад державних службовців
в управлінні агропромислового та 
економічного розвитку Бершадської райдержадміністрації станом на 01 липня 2019 року

Про рівень виконання плану заходів з підготовки підприємств житлово – комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо – зимового періоду 2019-2020 років, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 червня 2019 року за

Ст. 50 Конституції України гарантує кожному безпечне для життя та здоров’я довкілля, а ст.66 трактує, що кожен зобов’язаний не заподіювати шкоду природі та відшкодовувати завдані ним збитки.

  Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить моніторинг потреб підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності (імпорт, експорт продукції і послуг, залучення іноземних партнерів).

Страница 1 из 6

Заступник начальника управління

Корнелюк Сергій Михайлович

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 23885, 23832


E-mail: uaper_bershad@vin.gov.ua

Анонсы событий

Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более