Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим вищий від норми, без опадів. Пожежна небезпека найвищого 5-го рівня.

Метеорологічна обстановка: В області продовжує зберігатися жарка, суха погода. 04-06 серпня на території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим залишається дещо вищий за норму.   Місцями короткочасні дощі, не виключені окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим дещо вищий за норму.   Місцями короткочасні дощі, окремі грози, місцями шквали.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим дещо вищий за норму.   Місцями короткочасні дощі, не виключені окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься.  Місцями дощ, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься.  Місцями дощ, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині коливання температурного режиму відносно норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до норми. Зберігатиметься нестійка погода: дощ, місцями значний, окремі грози, не виключений град, на початку періоду пориви вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим значно вищий від норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град, шквали.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий від норми. Зберігатиметься нестійка погода: дощ, місцями значний, окремі грози, не виключений град, на початку періоду пориви вітру.

 Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим вищий від норми. Збережеться нестійка погода: нерівномірний розподіл опадів, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий від норми. На початку періоду зберігатиметься нестійка погода: дощ, місцями значний, окремі грози, не виключений град, пориви вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим вищий від норми. збережеться нестійка погода: нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град та посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься. Протягом періоду прогнозується нестійка погода: нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікуються: температурний режим нижчий від норми, дощі, окремі грози, посилення вітру. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим для цієї пори року значно нижчий від норми. Зберігатиметься нестійка погода: часом дощ, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим значно нижчий від норми.  Нічні заморозки на поверхні грунту.  Істотних опадів не прогнозується. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині коливання температурного режиму. Нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, посилення вітру.

Страница 1 из 12

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Анонсы событий

Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более