Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим вищий норми, очікується посилення вітру, часом опади, на дорогах місцями ожеледиця.

 Картинки по запросу ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ВОДІЯМИ ПРИ ОЖЕЛЕДИЦІ

Несприятливі дорожні умови є прямою причиною дорожньо-транспортних пригод, а тому вимагають від водіїв підвищеної уваги до заходів власної безпеки і бездоганного дотримання Правил дорожнього руху.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується незначне зниження температури повітря. Невеликі опади, місцями ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця. Місцями посилення швидкості вітру.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримається температурний режим вищий норми. Часом дощ з переходом на мокрий сніг. Вночі та вранці туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримається температурний режим значно вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримається температурний режим значно вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями туман.

Шановні громадяни!

   Основними причинами пожеж у побуті в основному є недотримання правил експлуатації або несправний стан електричних та газових приладів, паління у недозволених місцях, необережне поводження та дитячі ігри з вогнем.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримається температурний режим вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим вищий норми. Подекуди невеликі опади. Утворення туману.

 Картинки по запросу Поради щодо уникнення переохолодження організму

Нинішня зима нагадала всім, що вона може бути справжньою – з морозами, з ожеледицею, сніговими заметілями. Потрібно дуже уважно відноситись до всіх зимових «сюрпризів», щоб не потрапити в неприємну ситуацію з непередбачуваними наслідками.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим близький до норми. Вночі та вранці туман. В кінці періоду часом невеликі опади.

Метеорологічна обстановка:  Протягом доби 03 грудня по Вінницькій області та м. Вінниця очікується сніг та мокрий сніг, утворення снігового покрову висотою 3-8 см. Посилення вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий). На дорогах місцями слизько.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині підвищення температурного режиму. Туман при видимості 200-500 м, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині поступове пониження температурного фону. В окремі дні посилення вітру, місцями дощитиме.  Туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримається температурний режим вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримається температурний режим вищий норми. Істотні опади малоймовірні. Вночі та вранці очікується туман (видимість 200-500 м),   12.11 пориви південно-східного вітру 15-20 м/с  (1 рівень небезпечності, жовтий).

Картинки по запросу "Профілактика інфекційних захворювань та харчових отруєнь"

У літній період почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов'язаних з вживанням продуктів харчування та питної води, забруднених хвороботворними мікробами.

Страница 1 из 9

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Анонсы событий

Январь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более