Нові ідеї та енергетика повна креативу і позитивного мислення - так в загальному можна сказати про традиційний збір Бершадської районної організації лідерів учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер», який пройшов у 17 січня в районному методичному кабінеті.  Роботу розпочали зі звіту роботи Голови районної організації лідерів учнівського самоврядування, учениці Баланівської ЗОШ Опацької Аліни, а лідер Війтівської школи розповіла про участь у Четвертому обласному Форумі українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!».

З грудня 2019 року по січень 2020 року в районі проведено перший етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», який проходив у двох номінаціях «Література» й «Історія України та державотворення» з теми «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…»). Конкурс відбувався з метою активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, виявлення здібностей та обдарувань.

Сучасні перетворення в країні і у світі, відкритість суспільства, інформаційна доступність диктують нові вимоги до викладання. Модернізація системи середньої освіти кардинально змінює підхід до навчання і виховання учнів. Сьогодні вчитель повинен не стільки надавати знання в готовому вигляді, скільки прищеплювати інтерес до навчання, розвивати дослідницькі навички учнів, пробуджувати потребу до самоаналізу, саморозвитку та самовдосконалення в особистісному плані, тобто вчити вчитися. Для реалізації цього завдання використовуються досягнення комп'ютерних технологій, причому в даний час відбувається перехід від E-learning (електронного навчання) до Smart Education - «розумного навчання».

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. «Ялинка, подарунки, салюти, здійснення мрій і побажань, святковий настрій», - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб він пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться.

З метою організації змістовного дозвілля дітей та виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій в закладах  району були проведені заходи щодо організації святкування новорічних та різдвяних свят.

27 грудня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулася колегія відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації за участю начальника відділу освіти Тартачної О. М., спеціалістів відділу та методистів, керівників шкіл, директорів закладів позашкільної освіти, професійного ліцею.

26 грудня 30  дітей з  різних шкіл району за сприяння  управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  побували  на святкуванні Новорічної ялинки у музично-драматичному  театрі ім. М. Садовського у м.Вінниця.  Для поїздки запрошені діти з малозабезпечених, багатодітних родин, діти учасників АТО,  діти - сироти.  
      Діти подивились казкову виставу «Чарівник країни ОЗ», були учасниками інтерактивних ігр, і, звісно, отримали   новорічні  подарунки.

Ірина Романчук – методист РМК

   

21 грудня танцювальний колектив "Міраж" Бершадського Будинку дитячої творчості взяв участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі "Лавина талантів". Гостинний Київ зустрів близько 2 тисяч учасників конкурсу з різних куточків України. Вітаємо юних артистів з черговою перемогою, зайняті бронзові місця у чотирьох номінаціях жанру "хореографія"! Вихованці колективу разом із керівником Оленою Коновал та батьками гарно провели час, відвідавши головну ялинку України та розважальний центр. 

Напередодні Дня Святого Миколая у Верховній Раді лідери шкіл Бершадщини відчули себе відповідальними за долю держави. 

Керівництво Верховної Ради з нагоди Дня Святого Миколая подарувало незабутні враження від перебування у стінах українського парламенту дітям з усіх куточків України. Стало  гарною традицією за сприяння народного депутата України Миколи Кучера відвідувати  Верховну Раду України. Лідери учнівського самоврядування Бершадщини  також взяли участь в урочистому засіданні до Дня Святого Миколая.

18 грудня 2019 року відбувся моніторинг якості знань учнів 10, 11 класів з української мови.  Основне завдання моніторингу - вивчення рівня підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, підвищення  якості  навчальних досягнень та результатів ДПА, ЗНО.

Для всіх діток, які поводились в цьому році добре, святий Миколай приготував гостинці і веселі розваги. Бо він знає, що Бершадський ІРЦ відвідують найкращі, найслухняніші, найвеселіші, найрозумніші, найщиріші і найособливіші дітки…

19.12.2019р. на базі Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено районний семінар учителів 2-х класів на тему «Формування ключових компетентностей як основа реалізації ідей Нової української школи».

19 грудня на базі  районного методичного кабінету відбулося районне свято «Із краю в край ходить Святий Миколай!», на яке були запрошені діти, що потребують особливої уваги, любові та родинного тепла – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

13 грудня 2019 року на базі Осіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури на тему «Формування  ключових компетентностей, стійкої мотивації учнів до занять фізичною культурою і спортом  для забезпечення гармонійного фізичного розвитку».

16.12. 2019року на базі Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся інтегрований семінар учителів художньо-естетичного циклу на тему: «Особливості методики та технологізації освітнього процесу в умовах викладання предметів художньо-естетичного циклу».

     12 грудня 2019 року на базі Війтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів зарубіжної літератури з теми «Формування ключових компетентностей учнів через використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках зарубіжної літератури». Адже сьогодні набуває актуальності проблема створення умов для формування особистості, здатної до самоактуалізації, творчого сприйняття світу та соціально значущої діяльності, спрямованої на розвиток суспільства. Тому застосування принципів і методів сучасного навчання учнів є суттєвим і необхідним. Сьогочас освітній процес має бути спрямований на те, щоб учень набував знання та вміння, котрі стануть йому потрібними в житті.

З 09  по 13 грудня 2019 року  проходив Всеукраїнський  тиждень права.

  Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння здобувача освіти орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього на уроці правознавства просто  неможливо, тому в навчальних закладах району щорічно проводиться тиждень  права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Page 1 of 17

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Announcements of events

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More