Вчора, 30 червня, відбулося зовнішнє незалежне тестування з української мови та літератури.  В  нашому районі в основній сесії ЗНО задіяно два пункти  тестування: Бершадська ЗОШ №1 та Бершадська  ЗОШ №3.  Для проходження тестування в школах нашого міста були зареєстровані  315 та 300 чоловік відповідно. Не з’явились для проходження незалежного оцінювання  35 чоловік в БСШ №1 та 56 учасників в БСШ №3. Бершадські пункти тестування приймали в себе випускників з Бершадського, Тростянецького  та  Чечельницького районів.

Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Цього часу, як показало попереднє тестування, достатньо, щоб усі учасники своєчасно пройшли термометрію й ідентифікацію учасників ЗНО.

Працюємо дистанційно: творча група вчителів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 провели онлайн – вікторину та віртуальний усний журнал до Дня Конституції України

Напередодні 24-ї річниці прийняття Конституції України вчителі історії та бібліотекар Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 підготували віртуальний усний журнал "Основи української державності".

28 червня ми відзначатимемо День Конституції України.

День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

Єдине свято закріплене в Конституції

Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна різноманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

У 2020 році всіх, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти, звільнили від державної підсумкової атестації (ДПА) – Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» .

Учасникам потрібно мати із собою:
 сертифікат учасника ЗНО
 документ, зазначений у сертифікаті (паспорт, ID-картка тощо)
 запрошення-перепустку на ЗНО
 дві-три ручки з чорною пастою
 воду в прозорій пляшці без етикетки
 маску/респіратор, щоб добратись до пункту тестування (на саме тестування учасникам видадуть маски безкоштовно)
 персональний антисептик

   
    За 5 днів розпочнеться основна сесія ЗНО-2020!
    Вся інформація, яку вам потрібно знати про те, як безпечно скласти ЗНО у відео від Український центр оцінювання якості освіти.
     Уважно дивіться, готуйтесь до ЗНО та не хвилюйтесь!
    МОН та УЦОЯО готове провести ЗНО у безпечних умовах. Пункти проведення тестування будуть забезпечені всіма засобами індивідуального захисту.

Сайти Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти наразі працюють повільніше через велике навантаження.

Ми радимо Вам не хвилюватися і нагадуємо, що завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови і літератури та занести свої відповіді до сервісу визначення результатів учасники можуть до 18:00 19 червня.

Якщо у вас виникають питання щодо пробного ЗНО, звертайтесь до регіональних центрів оцінювання якості освіти:

▪ Вінницький
Регіони обслуговування: Вінницька, Житомирська, Хмельницька області
📞 (0432) 65-65-35
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Український центр оцінювання якості освіти закликав учасників пробного ЗНО не приходити на пункти тестування 15 і 17 червня.

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті УЦОЯО у відповідь на рішення Кабінету Міністрів про заборону проведення пробного тестування в Україні через карантинні обмеження.

В УЦОЯО підтвердили розповсюджену раніше інформацію про те, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови Кабінету, якими фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.

    Відповідно ст.38  Закону України «Про повну загальну середню освіту»,   наказу МОН від 23 березня 2005 року N 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» в закладах освіти району відбудеться звітування керівників перед громад кістю згідно графіку:

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей вихованці гуртка юних фотоаматорів «Фокус» Бершадської районної станції юних техніків, що працює при Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1, презентували черговий анімаційний пластиліновий мультик «Найкраща країна».

Бершадський Будинок дитячої творчості взяв участь у Інтернет - проекті «Позашкільна освіта заради майбутнього» до Дня захисту дітей. Організатор проекту - Міжнародна асоціація позашкільної освіти - МАПО/International Association of After-School Educational - IAASE.

Щиро вітаємо вихованців Бершадської районної станції юних техніків, наших переможців та їх наставників із завершенням навчального року та Міжнародним захисту дітей!

Ви всі великі молодці! Ви гідно представляли наш заклад позашкільної освіти на районних, обласних та всеукраїнських змаганнях, творчих конкурсах, виставках. Ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними дітьми. Ми дуже пишаємося Вами!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Вінницьким обласним Будинком культури учителя організовано дистанційний гала-концерт солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020», в якому взяли участь переможці обласного конкурсу.

Запрошення для участі в онлайн - концерті надійшли і для талановитої учнівської молоді нашого району. Адже в обласному конкурсі від Бершадщини взяли участь 10 вихованців закладів освіти району і всі 10 стали дипломантами.

У душі кожної дитини є невидимі струни.

Якщо їх зачепити вмілою рукою, вони красиво зазвучать.

В.А. Сухомлинський.

Щорічно в перший день літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Кожна дитина народжується бути успішною. Єдине, чого вона потребує – виявлення і розвиток її талантів та здібностей. У Будинку дитячої творчості для цього створено всі умови.

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

 Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Не існує безталанних дітей – такої думки дотримуються відомі філософи й педагоги всіх часів і народів. «У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», – вважав Сократ. 
    2019-2020 навчальний рік – це рік, який вніс у життя педагогів, учнів і батьків багато новизни та коректив. В непростих умовах сьогодення незмінними залишаються креатив, талант, обдарування і творчість наших учнів. Талановита дитина, як яскрава зірка на небосхилі, вимагає до себе особливої уваги.

Page 1 of 23

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Announcements of events

July 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More