Учень Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького Максим Сполітак (викладач Мураховська К.К.) є активним учасником культурно-мистецьких заходів, що проводяться в школі та районі, а також неодноразовий переможець Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.

З 3 по 8 серпня 2020 року футбольна команда юнаків 2006, 2007, 2008 років народження «Бершадської РДЮСШ «Ровесник» провела навчально-тренувальні збори та прийняла участь у змаганнях з футболу «Золотий колос України» у місті Скадовськ.

З нагоди 145-ї річниці від дня народження відомого на Бершадщині та Україні громадського, політичного, культурного та музейного діяча, краєзнавця, засновника кредитного руху на Бершадщині Іполита Чеславовича Зборовського у районній бібліотеці оформлено виставку-портрет «Нескорений лицар правди». Його і донині називають «Будівничим кооперації Поділля».

Районна бібліотека презентує інформаційний стенд: «Знай про Європу більше»

Європейський Союз – це союз демократичних країн Європи, які працюють разом для покращення життя своїх громадян, розбудови кращого світу.  Лідери країн ЄС демонструють дивовижну історію успіху. Україна поділяє спільну історію й спільні цінності з державами-членами Європейського Союзу й прагне стати членом цієї співдружності.

У відділі з обслуговування дітей Бершадської ЦРБ бібліотекар Олена Струтинська оформила інформаційний стенд «Знай про Європу більше», де зібрані спеціальні інформаційні матеріали та література про Європейський Союз. Це допоможе користувачам отримати необхідну для них інформацію та поповнити свої знання про ЄС .

Яка мета ЄС? Чому та яким чином його створено? Як він працює? Що він надає громадянам України? Як обрати європейську освіту? Це лише частина питань, на які можна знайти відповідь серед матеріалів стенду.

Час не стоїть на місці. Тому розвиток нових методів роботи з популяризації теми євроінтеграції України та надання відповідних інформаційних ресурсів є надзвичайно важливим завданням для всіх українських бібліотек.

Посилання   для перегляду відеоролика https://youtu.be/FDTbryW7pBg

 Любителями спортивної стрільби та комунальною організацією «Бершадська дитячо-юнацька спортивна школа «РОВЕСНИК» на стендовому комплексі у селі Маньківка Бершадського району 1 серпня 2020 року проведено змагання із стрільби стендової серед дорослих та юніорів пам’яті ветерана сільськогосподарського виробництва Булки Бориса Дементійовича.

   12 серпня  2020  року  ми відзначатимемо 145-ту річницю з дня народження засновника перших на Вінниччині кооперативних товариств, археолога, етнознавця, художника та відомого у країні музейника - Іполита Чеславовича Зборовського, постать якого займає чільне місце серед краєзнавців, музейних діячів, а особливо, діячів кооперативного руху початку XX ст. До річниці з дня народження відомого земляка  в виставковій залі районного краєзнавчого музею розгорнуто виставку «Сторінками життя І.Ч.Зборовського», яка діятиме до кінця серпня.

Бершадський районний будинок культури презентує відеоролик, приурочений дню памяті нашого земляка, капітана Юрія Барашенка, який 4 роки назад загинув захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

Світла память!  Герої не вмирають!

   В виставковій залі  районного краєзнавчого оформлена виставка «Святині нашого народу» до 1032-ї річниці Хрещення Київської Русі. Це свято має багату історію і свої традиції. Зазвичай до Дня Хрещення Русі влаштовують хресну ходу і проводяться урочисті богослужіння. В Україні свято офіційно називається День Хрещення Київської Русі – України. Це державне свято, яке було засновано 25 липня 2008 року указом  президента України. Відзначається щорічно 28 липня.  Хрещення Київської Русі стало епохальною подією, яка визначила подальший розвиток  держави і її місце серед європейських народів, зумовила подальший цивілізаційний та культурний хід історії. Разом із хрещенням київські князі утвердили державність, яка стала однією з найбільш успішних у тогочасній Європі.

    На виставці представлена інформація про хрещення Київської Русі князем Володимиром в 988 році, яку доповняють  роботи на релігійну тематику майстрині-вишивальниці Оксани Гончарук та майстра-гончара Миколи Горнича.

 

 

Бершадський районний будинок культури  у  шосту річницю з дня загибелі на сході України  нашого земляка, Героя України, полковника Юрія Коваленка презентує:   https://www.facebook.com/100015599624841/videos/834559690407344/

Указом Президента України від 18 серпня 2009 № 629 7 липня визначено днем професійного свята працівників сфери формування та забезпечення функціонування національної мережі територій і об'єктів природно-заповідного фонду та системи міжнародних природоохоронних територій – Днем працівника природно-заповідної справи.  

1 червня з нагоди Дня захисту дітей відбулася перша онлайн-зустріч для обговорення ідеї створення нового урядового сайту для дітей та молоді і налагодження партнерства між державними та недержавними організаціями в процесі його розроблення.

27 червня у м. Вінниця відбувся Чемпіонат області з боротьби сумо серед юнаків та дівчат до 23 років. В якому успішно виступили вихованці Бершадської РДЮСШ "Ровесник ", та здобули наступні призові місця.

Сьогодні, 23 червня, в режимі відеоконференції відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації.

Page 1 of 22

Начальник відділу

Герасимчук Надія Миколаївна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України,11
Телефон: 
(04352) 21578,

(04352)24036, (04352)24092


E-mail:
rvk_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

August 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More