Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 19 серпня 2019 №201 «Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан»

Асоціація регіонального розвитку Вінницької області запрошує долучитися до соціального проекту «Місто професій» громад – партнерів, які виступатимуть у якості фінансових та організаційних партнерів.  Метою заходу є дати дитині шанс реалізувати свій потенціал, а компанії з позитивною репутацією презентувати свою організацію!

Відділом державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації в рамках проекту «Модернізації системи соціальної підтримки населення України»  завершено 2  етап проведення перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,

12 вересня 2019 року у Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат" відбулось засідання за «круглим столом" для працівників органів соціального захисту населення райдержадміністрацій Вінницької області.

Актуальним питанням у 2019 році залишається психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції.

Відповідно до наказу управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації  № 49 від 30 серпня  2019 року «Про затвердження суб’єкта надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності» затверджено ДП «Клінічний санаторій  «Авангард» м.Немирів  до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам АТО/ООС та постраждалим учасникам Революції Гідності.

Урядом вдосконалено механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій форм, який запроваджено у березні поточного року.

Прийнято рішення передати функцію виплати житлової субсидії отримувачам з центрального рівня на місцевий. Починаючи з жовтня поточного року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або поштові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію. Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Це може бути один з 38 уповноважених  банків на здійснення соціальних виплат. В Бершадському районі субсидіанти можуть

Управління соціальної  та молодіжної політики райдержадміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №768 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 „Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів” та затверджено новий Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.11.2018  № 944-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції   внутрішньо переміщених осіб та провадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року» відповідно до Постанови КМУ № 509 ведеться реєстр громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої

27 серпня 2019 року на базі Бершадської районної філії  обласного центру зайнятості управлінням соціальної та молодіжної політики організовано тренінг з питань впровадження нового законодавства для фахівців – членів міжвідомчої ради та суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи щодо попередження та протидії домашньому насильству.

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  відбувся ІІІ Обласний фестиваль сімейного тімбілдінгу для багатодітних сімей, який вже став доброю традицією. Партнером фестивалю  виступила  ГО "Соціально-культурний простір".

         Спеціалістами управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації  проводиться виплата компенсацій відповідно до Порядку виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 року № 228 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне

Відділом  державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації             21 серпня 2019 проведено моніторинг призначення житлової субсидії мешканців Кошаринецької та Сумівської сільських рад, які звернулися за  її призначенням у 2019.

Як вже повідомлялось, Кабінет Міністрів України упорядкував порядок призначення і виплати державної допомоги при народженні дитини у разі звернення до управлінь соціального захисту населення в електронній формі. Не всі молоді матусі квапляться оцінити дану послугу, хоча оформлення через он-лайн систему набагато швидше і комфортніше. З моменту нового порядку призначення і виплати (тобто он-лайн) до управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  надійшло 33 звернень.

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної програми «Захистимо дитинство» на період 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 41 сесії районної ради  6 скликання від 16.10.2015 року,  в районі  здійснено низку заходів щодо організації та проведення оздоровчої кампанії у 2019  році.

Відповідно до підпункту 2 пункту 6 Положення житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда). При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля.

Районною робочою групою з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності в січні-липні 2019 року проведено вивчення стану справ у 185 фізичних осіб – підприємців.

Відповідно до постанови КМУ від 17 квітня 2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня поточного року  пільги на житлово-комунальні послуги будуть надаватись в грошовій формі.

 

 Управлінням соціальної та молодіжної політики,  станом на 05.08.2019 року, проведено виплату щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань  1662 особам  на загальну суму 1 772420 грн. Виплата допомоги продовжується.

Відділом державних соціальних інспекторів 25 липня 2019 року було проведено аналіз 140 призначених субсидій (січень - червень 2019 року) в Маньківській та М’якохідській сільських радах. В ході аналізу проводилась звірка складу сім’ї отримувачів житлових субсидій з погосподарськими книгами. За результатами проведеної роботи було підтверджено правильність заповнення ста сорока декларацій.

Світова спільнота відзначає 30 липня Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, починаючи з 2014 року світова спільнота відзначає його саме 30 липня.

26  липня  2019 року  відділом сім’ї, молоді та оздоровлення  управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації спільно з  Бершадською районною філією ОЦЗ  проведено тематичний семінар: «Торгівля людьми: державна допомога та захист» із безробітними, які перебувають на обліку.

Page 1 of 11

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

September 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More