З метою публічності та залучення широкого кола громадськості, наукової спільноти та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування до процесів національно – патріотичного виховання в Україні, публікуємо звернення Асоціації національно – патріотичних організацій за підписом 36 інститутів громадянського суспільства. ( текст у додатку).

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до «Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року №558, непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата.

20.10.2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову  №878 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 і від 27.07.1998 №1156». Даним документом внесено зміни до діючого положення про призначення житлових субсидії:

Управлінням соціальної та молодіжної  політики  спільно з відділом освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації проведено районний етап конкурсу дитячого малюнка «Моя родина вільна від насильства». 

Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації повідомляє, що парламент в першому читанні схвалив законопроект № 1233, за яким трудові штрафи зменшать в декілька разів. Адже величезні їх розміри, які увели із 2017 року, перетворилися на тисячі судових суперечок між бізнесом та представниками Держпраці.

Відповідно до постанови КМУ від 17 квітня 2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня поточного року  пільги на житлово-комунальні послуги надаються в грошовій формі.

Державний контроль під час надання соціальної підтримки забезпечується шляхом соціального інспектування, проведення моніторингу ефективності виконання програм соціальної підтримки та аналізу порушень законодавства про надання соціальної підтримки.

8 жовтня 2019 року у Вінницькій міській раді відбулася прес – конференція присвячена набору учасників на «Програму з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ОСС» за участі представників громадських організацій та профільних департаментів міської ради.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ, який був ухвалений парламентом 3 жовтня 2019 року.

18 жовтня 2019 року в рамках заходів  до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми управлінням соціальної та молодіжної політики, спільно із суб’єктами Національного механізму взаємодії, забезпечено роботу  інформаційно – консультативних пунктів «Були у рабстві? Звернись! Отримай допомогу!»

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що 20 жовтня Кабінет міністрів України змінив правила надання субсидій окремим категоріям громадян.  Уряд схвалив зміни до постанови, які "спрощують призначення житлових субсидій дитячим будинкам сімейного типу, військовослужбовцям, громадянам, старшим за 60 років. Зокрема, дитячі будинки сімейного типу можуть отримати субсидію на понаднормову площу будинків, а придбаний ними автомобіль не призведе до втрати субсидії тощо". Про це повідомила пресслужба Кабміну.

18 жовтня 2019 року у м. Бершаді відбулась всесвітня щорічна  вулична акція з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми «Хода за свободу» – мовчазна і мирна хода на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві.

З 01.10.2019 розпочався опалювальний сезон. Для домогосподарств, які для обігріву житлових приміщень використовують  природний газ або електрику, субсидію призначатимуть з 16 жовтня по 15 квітня.

Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації повідомляє, що Уряд запускає реформу щодо скасування обов'язкового ведення трудових книжок, інформацію про трудовий стаж громадян зберігатимуть в електронному вигляді.

На виконання районної програми соціально-матеріальної підтримки учасників бойових дій на Сході України, учасників Революції Гідності, осіб, що заключили контракт із Збройними Силами України,

 

                Дирекція  Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу запрошує на професійні орієнтації осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС).

Відділом  державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації             відповідно до розпорядження Бершадської районної державної ї адміністрації № 206  від 21.08.2019р. «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на вересень 2019 » проведено верифікацію та моніторинг призначення житлової субсидії мешканців Серединської та Серебрійської сільських рад, які звернулися за  її призначенням у 2019.

Управлінням соціальної та молодіжної політики ведеться постійна робота   щодо інформування населення з питань, віднесених до компетенції управління.

       Серед питань порядку денного розширеного засідання правління громадської ради при райдержадміністрації  досить актуальними  постали  питання про оздоровлення дітей району та гендерної політики.

Районною робочою групою з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності в січні-вересні 2019 року проведено вивчення стану справ у 230 фізичних осіб – підприємців.

ХТО МАЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ?

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  нагадує, що з 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій, яка є перш за все соціально справедливою та більш адресною. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.

Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 19 серпня 2019 №201 «Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан»

Page 1 of 12

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More