Актуальним питанням у 2020 році залишається психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції(ООС).

Психологічна реабілітація учасників АТО/ООС організовуватиметься шляхом укладання тристороннього договору між управлінням соціального захисту населення,  суб’єктом надання послуг та учасником АТО/ООС. Учасник АТО/ООС відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності буде мати змогу обрати суб’єкта надання послуг із психологічної реабілітації із переліку таких суб’єктів, які надіслали на адресу управління свої пропозиції.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Державної служби України з питань праці  протягом 2019 року у суб’єктів господарювання  агропромислового комплексу  зареєстровано 80 випадків смертельного травматизму.

Розпочато реалізацію соціального проєкту «Ти можеш усе! Можливості безмежні» спрямованого на підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванню в IT-компанії.

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

      Як зазначив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що  управлінням здійснюється призначення  та виплата житлової субсидії на оплату житлово – комунальних послуг в готівковій формі відповідно до  відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 року  № 807 «Про внесення змін та визнання такими,що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», даних ДФС та згідно поданих декларацій.  В жовтні 2019 року   здійснено розрахунок та призначено субсидію на опалювальний період  2019-2020.

З  метою запобігання  виробничого травматизму і виникнення аварій під час експлуатації  котельного обладнання управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що для обслуговування котлів роботодавець зобов'язаний призначати осіб, не молодших за 18 років, які пройшли медичний огляд та навчання з охорони праці відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НПАОП 0.00-4.12-05

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 № 883 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 р. №555» уточнено основні прогнозні макропоказники економічного та соціального розвитку України на 2020-2022 роки. Серед них індекс споживчих цін, який установлено на рівні 105,5% (у розрахунку грудня до грудня  попереднього року). Даний показник враховується при затвердженні вартості твердого палива та скрапленого газу при наданні пільг та субсидій населенню.

З 2019 року запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів, який є професійно-технічним навчальним закладом, заснований на загальнодержавній власності і належить до сфери управління Державного агенства автомобільних доріг України, проводить підготовку, перепідготовку та  підвищення кваліфікації за такими професіями, як: тракторист, машингіст автогрейдера, машиніст екскаватора, машиніст котла самохідного з рівними вальцями, машиніст укладача асфальтобетону, машиніст бульдозера, машиніст змішувача асфальтобетону пересувного, електрогазозварник, водій транспортних засобів категорії «А,А1», водій транспортних засобів категорії «В», водії транспортних засобів категорії «С,С1», влдії транспортних засобів категорії «СЕ», водії транспортних засобів категорії «Д, Д1».

Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Тетяна Ющенко  взяла участь у семінарі, який відбувся 29 січня 2020 року в Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості. В його роботі взяли участь 20 суб’єктів підприємницької діяльності.

Відділом державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації відповідно до списків верифікації, наданих Мінфіном, було проаналізовано 159 отримувачів житлової субсидії на предмет придбання майна, товарів або оплату послуг на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тисяч гривень, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі та організації харчування та окремого доручення першого заступника голови Бершадської районної державної адміністрації Володимира Ольшевського в районі проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота.

27 січня  2020 року працівники управління соціальної та молодіжної політики поклали квіти до пам’ятника жертвам Голокосту.

       В історії кожного народу є героїчні, трагічні сторінки.  Багато поколінь українців на собі відчули, що таке війна, голодомор, голокост... І ніколи не викреслити із пам'яті ті страшні роки, коли 6 млн. євреїв (з них 1,5 млн. в Україні) були знищені лише тому, що були євреями. Це найкривавіша трагедія в історії єврейського народу.

                      В районі  продовжується робота по видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім»ї, якими передбачено надання ряду пільг батькам та дітям з багатодітних сімей.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що   відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидії (п. 101) громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні у грошовій безготівковій формі, а також громадянам, які одержували таку субсидію у грошовій готівковій формі і у них

Відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджетумісцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт,

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації звертає увагу на необхідність проходження водіями транспортних засобів (далі - ТЗ) попередніх та періодичних медоглядів.

Урядом продовжено термін заміни чорнобильських посвідчень до 01 січня 2021 року, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 №1129 «Про внесення змін до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018р. №551», що гарантуватиме право громадян отримувати

З метою вдосконалення організації роботи з інформування осіб з інвалідністю про діяльність Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (далі – Центр), управління соціальної та молодіжної політики повідомляє.

27 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 1123, якою внесено зміни до порядку надання пільг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №373.

Page 1 of 15

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

February 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More