Метеорологічна обстановка: На Вінниччині зниження температури повітря.  Дощ, в окремі дні значний дощ, на початку періоду не виключена гроза, посилення вітру. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим поступово знижуватиметься. Місцями дощитиме, місцями поривчастий вітер, 27 вересня не виключений сильний дощ й гроза. Вночі та вранці місцями утворення туману.

Метеорологічна обстановка: На території області для цієї пори року утримається температурний режим вищий норми.  Опади не прогнозуються. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до  норми, на поверхні грунту нічні зарозки.  Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями утворення туману.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині поступове зниження температурного режиму. Суттєвих опадів не прогнозується, лише 17 вересня короткочасний дощ, місцями грозова діяльність. В кінці періоду місцями нічні заморозки на поверхні грунту.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині протягом періоду температурний режим вищий норми.  Опади не прогнозуються.

Метеорологічна обстановка:  На території області температурний режим для цієї пори року вищий за норму.  Істотних опадів не прогнозується. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим дещо знизиться, в кінці періоду короткочасні дощі з грозами.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині, на початку періоду, прогнозується нестабільна погода: нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, не виключений град. Темперурний режим коливатиметься. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині поступове підвищення температурного режиму.  Істотних опадів не прогнозується.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим вищий від норми, без опадів. Пожежна небезпека найвищого 5-го рівня.

Метеорологічна обстановка: В області продовжує зберігатися жарка, суха погода. 04-06 серпня на території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим залишається дещо вищий за норму.   Місцями короткочасні дощі, не виключені окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим дещо вищий за норму.   Місцями короткочасні дощі, окремі грози, місцями шквали.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим дещо вищий за норму.   Місцями короткочасні дощі, не виключені окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься.  Місцями дощ, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься.  Місцями дощ, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині коливання температурного режиму відносно норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град.

Page 1 of 12

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

September 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More